350 ден – 450 ден

Совршен подарок за раѓање на бебе со неговите лични податоци. Едноставно прекрасен подарок изненадување за новородено бебе. Напишете ги податоците кои се наведени на примерот и испратете ги на info@artspace.mk, а ние ќе направиме супер изненадување кое Вие ќе го подарите, или ќе го купите за Вашето бебе.

Димензии на слика: 15x20cm и 20x25cm.

Избриши

Категорија


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Постер рамка за новороденче”

Privacy Preference Center