(1 рецензија од корисник)
500 ден

100% памучна бела маица со уникатен дизајн од специјална фолија на предната страна. Одржувањето и перењето на маицата е наведено на етикетата која се наоѓа на самата маица. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

 

Избриши

Категорија


Сподели
Производ - рецензија

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „La Casa De Papel“”

Privacy Preference Center