300 ден

Торбичка за документи со цитат.

Мала торбичка за патни документи со чичак трака за затворање и практична гајка за појас.

Боја: Крем
Димензии: 27 х 12cm

Избриши

Категорија


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Торбичка за документи со цитат”

Privacy Preference Center