Маица „Problem Solved“

650 ден

Момци! Имате проблем од овој тип? Решете го со еден потег. Скиите на нозе и јуришшшш! 🙂 Уникатно парче маица – како дел од вашиот секојдневен аутфит.

100% памучна бела маица со уникатен дизајн од специјална фолија на предната страна. Маицата е струкирана (slim-fit). Одржувањето и перењето на маицата е наведено на етикетата која се наоѓа на самата маица. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши

Категорија


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „Problem Solved“”

Privacy Preference Center