250 ден – 350 ден

Совршен подарок за крштевка на бебе со неговото име, или едноставно прекрасно подарок изненадување за ПРВ роденден. Напишете го името кое сакате да стои во рамката на info@artspace.mk, а ние заедно со неговата прва буква ќе направиме супер изненадување кое Вие ќе го подарите.

Димензии на слика: 15x20cm и 20x25cm.

Избриши

Категорија


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Постер рамка со име”

Privacy Preference Center