Торба „All about woman“

300 ден

Уникатна едноставна платнена еко торба со принт. Модерна и урбана и одлично се вклопува со секојдневен аутфит. Подарете и изненадете!

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Торба „All about woman“”

Privacy Preference Center