Торба „Flowers“

300 ден

Уникатна едноставна платнена еко торба со принт. Модерна и урбана и одлично се вклопува со секојдневен аутфит. Подарете и изненадете!

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.


Категории , ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Торба „Flowers“”

Privacy Preference Center