Чаша „Охрид, Охрид убав мил“

290 ден

Охрид, Охрид убав мил – ти за мене рај си бил, и сеуште си! Неоспорна е исконската убавина на градот. За сите вљубеници во овој град и од овој град, прекрасен подарок од Охрид, или сувенир кој ќе ве потсеќа на летните денови поминати во Охрид!

Керамичка бела чаша со дизајн од двете страни на чашата. Одличен подарок за личноста која сакате да ја изненадите. Може да се нарача и со принт на фотографија, лого или дизајнот предложен од нас на сликата.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.


Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Чаша „Охрид, Охрид убав мил“”

Privacy Preference Center