Неон Колор Чаша

350 ден

Неон колор чаша со црн принт дизајн од двете страни на чашата по ваша желба. Одличен подарок за личноста која сакате да ја изненадите или за Вас. Испратете податоци и инфо за принт на info@artspace.mk.

Достапни бои: магента неон, зелена неон, портокалова неон, жолта неон.


Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Неон Колор Чаша”

Privacy Preference Center