Подарок СЕТ „Опиени од љубов“

990 ден

Подарете шољи за кафе во пар. Иако шољите се најраспространет подарок, сепак тежината на подарокот е во нивната уникатност на дизајнот. Супер подарок за љубовен пар. Спакувани во специјална амбалажа!

Памучно бело перниче со затворање со патент на долниот раб. Одржувањето и перењето на перничката е на 30°C. Перничката има можност да се купи со и без полнеж.

Димензија на перничето: 30×30 cm

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Подарок СЕТ „Опиени од љубов“”

Privacy Preference Center