Перница „Дома Си E Дома“

390 ден490 ден

Домот е место каде се чувствуваме најубаво. Топлина, удобност и позитивно пријатно чувство. Нека тој дом од кој зрачи топлината на семејството биде побогат со уште едно парче како дел од мебелот со убава порака!

Памучно бело перниче со затворање со патент на долниот раб. Одржувањето и перењето на перничката е на 30°C. Перничката има можност да се купи со и без полнеж.

Димензија на перничето: 30×30 cm

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши

Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Перница „Дома Си E Дома“”

Privacy Preference Center