Маица „My World“

650 ден

Сите Вие сте поминале низ период кога се сé врти околу Вас! Некои уште живеат во тој свет, но што има лошо во тоа? Покажете му на светот околу кого се сé врти 🙂

100% памучна бела маица со уникатен дизајн од специјална фолија на предната страна. Маицата е струкирана (slim-fit). Одржувањето и перењето на маицата е наведено на етикетата која се наоѓа на самата маица. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши

Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „My World“”

Privacy Preference Center