Постер рамка со име

250 ден350 ден

Совршен подарок за крштевка на бебе со неговото име, или едноставно прекрасно подарок изненадување за ПРВ роденден. Напишете го името кое сакате да стои во рамката на info@artspace.mk, а ние заедно со неговата прва буква ќе направиме супер изненадување кое Вие ќе го подарите.

Димензии на слика: 15x20cm и 20x25cm.

Избриши

Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Постер рамка со име”

Privacy Preference Center