Постер рамка за новороденче

350 ден450 ден

Се роди бебе на Вашата пријателка! Сакате да ја изненадите но немате уникатен подарок? Ние ќе Ви понудиме едноставен подарок со непроценлива вредност! Креативна рамка со податоци од раѓањето на бебето! Спомен кој вечно трае! Напишете ги податоците кои се наведени на примерот и испратете ги на info@artspace.mk, а ние ќе направиме супер изненадување кое Вие ќе го подарите, или ќе го купите за Вашето бебе.

Димензии на слика: 15x20cm и 20x25cm.

Избриши

Категории , ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Постер рамка за новороденче”

Privacy Preference Center