Подарок СЕТ „Само ти“

990 ден

Подарете шољи за кафе во пар. Иако шољите се најраспространет подарок, сепак тежината на подарокот е во нивната уникатност на дизајнот. Супер подарок за љубовен пар. Спакувани во специјална амбалажа!

Памучно бело перниче со затворање со патент на долниот раб. Одржувањето и перењето на перничката е на 30°C. Перничката има можност да се купи со и без полнеж.

Димензија на перничето: 30×30 cm

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Подарок СЕТ „Само ти“”

Privacy Preference Center