Чаша „Мајка како цвет“

290 ден

Мајките се како цвет. Секоја е убава и уникатна!

Керамичка бела чаша. Одличен подарок за личноста која сакате да ја изненадите. Може да се нарача и со принт на фотографија, лого или дизајнот предложен од нас на сликата.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.


Категории , ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Чаша „Мајка како цвет“”

Privacy Preference Center