Торбичка за документи со цитат

300 ден

Торбичка за документи со цитат.

Мала торбичка за чување документи, пасош или сметки со чичак трака за затворање и практична гајка за појас. Одберете го Вашиот омилен цитат и нарачајте!

Боја: Крем
Димензија на торбичката: 27 х 12cm

Избриши

Категории , ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Торбичка за документи со цитат”

Privacy Preference Center