Маица „Women Hero“

650 ден

Нашата супер моќ се вика ЖЕНА! Гордо носи го тоа во себе. Борбеноста и љубовта е она што те прават храбра и те водат низ препреките на животот! Уникатно парче маица – како дел од вашиот секојдневен аутфит.

100% памучна бела маица со уникатен дизајн на предната страна. Маицата е струкирана (slim-fit). Одржувањето и перењето на маицата е наведено на етикетата која се наоѓа на самата маица. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „Women Hero“”

Privacy Preference Center