Чаша „Biologist“

290 ден

Ќерамичка бела чаша со дизајн од двете страни на чашата. Одличен подарок за личноста која сакате да ја изненадите. Може да се нарача и со принт на фотографија или лого. Истите може да ги испратите на info@artspace.mk.


Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Чаша „Biologist“”

Privacy Preference Center