Персонализирано лигавче

250 ден

100% памучно бело лигавче за бебе со можност за персонализација и дизајн по ваша желба. Одржувањето и перењето на истото е на 30-40 степени. Имате избор на сино или розево лигавче. Доколку имате готова припрема за принт како и дополнително инфо пишете на следната e-mail адреса: info@artspace.mk.

Избриши

Категории , ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Персонализирано лигавче”

Privacy Preference Center