Маица „MAMA“

650 ден

Совршен подарок за една мајка е уникатно парче маичка со натпис МАМА и персонализација на имињата на нејзините деца кои се нејзин најголем подарок.

100% памучна бела маица со уникатен дизајн на предната страна. Маицата е струкирана (slim-fit). Одржувањето и перењето на маицата е на  40° C. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши


Сподели
Дополнителни информации
Големина

3X-Large, 2X-Large, X-Large, Large, Medium, Small, X-Small

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „MAMA“”

Privacy Preference Center