Комплет чаши

580 ден

Подарете шољи за кафе во пар. Иако шољите се најраспространет подарок, сепак тежината на подарокот е во нивната уникатност на дизајнот. Супер подарок за млад брачен пар. Спакувани во специјална амбалажа!

* Испратете инфо или пример на info@artspace.mk, или јавете се на 077 98 11 22.Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Комплет чаши”

Privacy Preference Center