Маица „Love is…“

650 ден

Љубовта е јас, ти. Љубовта сме ние. Љубовта е тегла срциња која ја носам со себе. Љубовта си ти во моето срце! Уникатно парче маица – како дел од вашиот секојдневен аутфит.

100% памучна бела маица со уникатен дизајн на предната страна. Маицата е струкирана (slim-fit). Одржувањето и перењето на маицата е наведено на етикетата која се наоѓа на самата маица. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „Love is…“”

Privacy Preference Center