Персонализирано пешкирче

300 ден

Памучно бело пешкирче Wellness 30 ( 400g/m2, состав: 96% памук, 4% полиестер) со можност за персонализација на име и дизајн по ваша желба. Одржувањето и перењето на истото е на 30-40 степени. Димензијата на пешкирчето е 30х50cm. Доколку имате готова припрема за принт или информации како име или дизајн кои сакате да бидат испечатени на пешкирчето, пишете ни на следната e-mail адреса: info@artspace.mk.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Персонализирано пешкирче”

Privacy Preference Center