Маица „Problem Solved“

650 ден

Момци! Имате проблем од овој тип? Решете го со еден потег. Скиите на нозе и јуришшшш! 🙂 Уникатно парче маица – како дел од вашиот секојдневен аутфит.

100% памучна бела маица со уникатен дизајн од специјална фолија на предната страна. Маицата е струкирана (slim-fit). Одржувањето и перењето на маицата е наведено на етикетата која се наоѓа на самата маица. Големините на маиците се дадени во ширина и должина во табелата што следува.

* Секое копирање и преземање на дизајнот без претходно консултирање со artspace.mk е казниво согласно законите за прекршување на авторски права во Р. С. Македонија.

Избриши

Категории ,


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Маица „Problem Solved“”

Privacy Preference Center