Персонализирана сложувалка

300 ден

Персонализирана сложувалка (пазл) со лична фотографија или дизајн на вашето лого!

Сакате да подарите уникатен подарок за некое семејство, пар, пријатели или пак роденден или крштевка. Подарете уникатна персонализирана сложувалка со фотографија и изненадете некого. Сложувалката доаѓа растурена во специјална амбалажа, така што изненадувањето е по склопување на сложувалката! Вистински уникатен подарок кој многу значи! Крајниот резултат на составување на сликата ќе биде вистински предизвик изненадување!

* Испратете фотографија со добра резолуција или логото на вашата компанија, на следната e-mail адреса: info@artspace.mk.Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Персонализирана сложувалка”

Privacy Preference Center