Персонализирана подлога за глувче

250 ден

Имате пријател на кој најдобар пријател му е компјутерот? И тоа е така зошто таква му била работата? Изненадете го и подарете му маус пад со дизајн од неговата омилена игра, лого од неговата компанија или едноставно маус пад со фотографија.

* Испратете ја вашата дизајн припрема, лого или фотографија на следната e-mail адреса: info@artspace.mk.

5 на залиха


Категорија


Сподели
Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете првите што ќе додадете рецензија за “Персонализирана подлога за глувче”

Privacy Preference Center